Zarządzanie jachtem

W ciągu ostatnich kilku lat żeglarstwo stało się wielkim biznesem

zwłaszcza w Chorwacji, gdzie wzrosła liczba firm czarterowych, jachtów czarterowych i klientów czarterowych. Chorwacja stała się jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów czarterowych na świecie i zapewnia doskonałe możliwości rozwoju zarządzania czarterami.
Program Charter Management daje Ci możliwość zostania właścicielem nowego lub lekko używanego jachtu motorowego przy minimalnych kosztach. Pomogliśmy zrealizować wiele marzeń naszych klientów, aby zostać właścicielem jachtu motorowego. Rozumiemy, że każdy z naszych klientów ma własne pragnienia i cele, dlatego oferujemy program Charter Management dostosowany do Twoich specyficznych wymagań.
Nasz program Charter Management wyróżnia się bardzo realistyczną symulacją przychodów z czarteru oraz przejrzystymi kosztami utrzymania Twojego jachtu. W Twoim imieniu przeprowadzamy cały proces; od doradztwa przy zakupie po organizację dokumentacji. We współpracy z naszymi partnerami finansowymi możemy zaoferować najlepsze finansowanie dla Twojego nowego jachtu motorowego. Nie musisz się martwić o nic poza tym, gdzie rzucić kotwicę.
W umowie Charter Management dzielimy dochód netto na dwie części: część właścicielską i część zarządzania czarterem.

Ze strony właściciela

odpowiada m.in. za pokrycie kosztów postoju, ubezpieczenia i spodziewanych kosztów części zamiennych, które muszą być okresowo wymieniane w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości eksploatacyjnej łodzi.

Z przychodów z zarządzania czarterem pokrywamy nasze pełne koszty operacyjne związane z prowadzeniem działalności (współpracujemy z ponad 100 agencjami rezerwacyjnymi na całym świecie), naszą pracą, kosztami marketingu itp.

Zakup jachtu motorowego

Wybierz łódź zgodnie z własnymi życzeniami - służymy fachową poradą i szczegółowymi obliczeniami dla dowolnego wybranego jachtu motorowego - mamy długoterminową współpracę z dealerami jachtów w całej Europie, abyśmy mogli dostarczyć Ci jacht w najlepszym możliwym zakresie ceny! Organizujemy dostawę, transport, sprzęt czarterowy (sprzęt bezpieczeństwa, sprzęt elektryczny, pościel, sprzęt kuchenny, łódź,…), zgodnie ze standardem.

Zarządzanie czarterem

Księgowanie odbywa się co miesiąc na podstawie faktur. Raz w miesiącu właściciel otrzymuje fakturę za wszystkie prace na jego łodzi, w tym pełną i szczegółową specyfikację robocizny, wykorzystany materiał i usługę oraz oczywiście powiadomienie o czarterze ze wszystkimi danymi (cena czarteru, rabaty, prowizja agencyjna…). W każdej chwili dostępny jest szczegółowy raport z prac wykonanych w ramach corocznej konserwacji.

Konserwacja

Istnieją trzy fazy utrzymania łodzi:
serwis wiosenny (przygotowanie do pierwszego czarteru) regularna konserwacja w sezonie czarterowym serwis zimowy (po sezonie czarterowym) Cena za utrzymanie łodzi jest stała - dzięki czemu właściciel może dokładnie obliczyć swoje roczne koszty. Również właściciel łodzi jest zawsze dobrze poinformowany o wszystkich pracach na swoim statku. Jego sugestie i spostrzeżenia są profesjonalne.

Rezerwować

Czartery prowadzimy na dwa sposoby: we współpracy z agencjami czarterowymi oraz z naszą agencją partnerską z Wielkiej Brytanii dla klientów bezpośrednich. Korzystając z naszego nowoczesnego systemu logowania właściciel może sprawdzać listę rezerwacji 24 godziny na dobę w zaciszu własnego domu przy pomocy komputera.